Sinan Akçıl’ın eski halinden eser kalmadı! ‘Photoshop diyeni plajda yanıma beklerim’

Geçtiğimiz yıllarda fazla kilolarıyla magazin gündemine gelen Sinan Akçıl azmetti ve adeta kendini baştan yarattı. Spor hocası eşliğinde sıkı bir antrenman programı uygulayan ve diyet yapan şarkıcı, göbeğiyle vedalaştı ve fit bir vücuda kavuştu.

Spor dergisi Men’s Fitness dergisi için kaslarını sergileyen Sinan Akçıl, yorum ve beğeni yağan kareleri sosyal medya hesabından da paylaştı.

“BAHANELERE SIĞINMAYALIM”

Nasıl forma girdiğini anlatan ünlü isim, “Uzun bir serüvendi. Karar aldığım gün sevgili dostum Okan Kurt vasıtasıyla bir ekiple tanıştım. 15 Şubat’ta 21 olarak başladığım yağ oranımı dün itibariyle 9.9’a düşürdük. Bu kolay olmadı. Her gece salon kapandıktan sonra 23.30’da antreman yaptık, sabahları koşulara çıktım ve başardık. Sporun önemini vurgulamak isterim. Tembel bir gençlik olmayalım, bahanelere sığınmayalım. Alkolden, sigaradan, uyuşturucu maddelerden ve ağır beslenmekten uzak duralım. Gerisi kendiliğinden gelir” ifadelerini kullandı.

“PHOTOSHOP DİYENİN İDDİASINI ÇÜRÜTÜRÜM”

Öte yandan Sinan Akçıl’ın, “Bence photoshop diyen olursa da plajlarda yanıma beklerim, orada iddiasını çürütürüz” şeklindeki notu da dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir